Baby okolo 40-tky-ako sa starate o svoju pleť? Čo všetko použivate a ako často? Diky za rady a tipy...
pripnem sa
Síce nie okolo 40 ale používam ružovú vodu, hyaluronku, vitamin C, retinoid, produkty na exfioliaciu, zinok, sipkovy olej, antioxidanty
Denne cvičím tvárovú gymnastiku podľa Ivetky Štecovej. Veľa videí má na youtube ale je aj na facebooku. Krém používam len denný. Skúšam rôzne na prírodnej báze. Takže ešte nemám taký svoj. Robím si masky, ku kozmetičke chodím raz do mesiaca.
Ja teda nemám ani 30 ale mega veď aspoň pre mna Hyaulrmed neskutočný rozdiel, a každý mesiac kozmeticka.
Ja pouzivam denny krem obycajny z drogerky a 1x za tyžn si spravim peeling...ale vidim ze uz to nestaci...
Ja zatiaľ nič extra nerobím, 1 x som bola u kozmetičky v 39 🤭... ale zaujíma ma to 😉
😂 Hodím filter na fotky... Ale fakt ziandne extra kremík nepoužívam
Mamka iba krem a chodi na cistenie. A nema ziadne extra vrasky. Len take ktore su asi dedicne lebo ich mam aj ja na rovnakom mieste. 😲🤷🏻😁
@mata1001 ano objednavam z deciem.com

Chodím na kompletné čistenie ku kozmeticke cca raz za 3 mesiace