icon

Ja tak nenavidim vianoce a objednavanie 😍😍 no akoze otvorim krabicu a taka vona,ze se s nikym nerozdelim,budu muset kupovat skarede a smradlave darceky

avatar

waaw, kde si to zohnala

22. okt 2018
avatar

To by som aj ja chcela vedieť, kraaasa milujem tie sviečky

22. okt 2018
avatar

Mozem sa spytat odkial objednavas?

22. okt 2018
avatar

Z kadeeee?

22. okt 2018
avatar

Jeeej. Odkial prosim ta.

22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar

Yankeecandle.sk ,,baby ja myslela ze to taka krabicka pride ved to tak byva,ze za vela penazi malo muziky a to taka krabica ze az 😍

22. okt 2018
avatar

Tak su to yankeevone.sk 😉

22. okt 2018
avatar

@matamato a ktora z nich to je? Je ich velaaaa

22. okt 2018
avatar

@mo_gu co ktora z.nich??? Stranka ci objednavka?

22. okt 2018
avatar

@matamato to si objednavala po jednej? Ci maju taku sadu

22. okt 2018
avatar

@matamato myslela som sibze to bola nejaka darcekova krabica.

22. okt 2018
avatar

ja som to na stranke nenasla ako sadu 🤔

22. okt 2018
avatar

@lubica088 no ved ani ja. Podla vsetkeho to budu asi jednotlive sviecky takto zabalene

22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar

Ta krabicka hore sada a pod nou su samostatne vosky. Nachadza sa to v sekcii sezonna zlava.
http://yankeevone.sk/index.php?route=product/pr...

22. okt 2018
avatar
22. okt 2018
avatar

Ano ako pisu baby,ta sada stoji asi 15€ a vosky boli od 0,70€ -3,50€ treba len vyberat,ja bych cely obchod najradsej kupila 😂😂

23. okt 2018
avatar

@lucinkapc1 za malo 😊
@matamato ja som si objednala 13 voskov 😮 uz sa na ne tesim. Vdaka za tip, tie zlavy su super 😉

23. okt 2018
avatar

@popaboba ved toto,ja idem aj na druhi objednavku 😍 hlavne aj ked sa zda ze tie najlacnejsie budu smradlave tak ,tie akoze naj najviac vonia 😉

23. okt 2018
avatar

@matamato su skvele a nato, ze sezonny vypredaj tak tam bolo aj dost aktualnych voni co je tiez super 😊

23. okt 2018
avatar

Už objednávam hneď 🙂

24. okt 2018
avatar

Ja som objednala vcera za 35 eur 🙈 mi uz prisiel mail ze odoslane, strasne sa tesiiim

24. okt 2018