To by som aj ja chcela vedieť, kraaasa milujem tie sviečky
Mozem sa spytat odkial objednavas?
Z kadeeee?
Jeeej. Odkial prosim ta.
Yankeecandle.sk ,,baby ja myslela ze to taka krabicka pride ved to tak byva,ze za vela penazi malo muziky a to taka krabica ze az 😍
Tak su to yankeevone.sk 😉
@matamato to si objednavala po jednej? Ci maju taku sadu
ja som to na stranke nenasla ako sadu 🤔
@lubica088 no ved ani ja. Podla vsetkeho to budu asi jednotlive sviecky takto zabalene
Ta krabicka hore sada a pod nou su samostatne vosky. Nachadza sa to v sekcii sezonna zlava.
http://yankeevone.sk/index.php?route=product/pr...
@popaboba dakujem
Ano ako pisu baby,ta sada stoji asi 15€ a vosky boli od 0,70€ -3,50€ treba len vyberat,ja bych cely obchod najradsej kupila 😂😂
@lucinkapc1 za malo 😊
@matamato ja som si objednala 13 voskov 😮 uz sa na ne tesim. Vdaka za tip, tie zlavy su super 😉
Už objednávam hneď 🙂
Ja som objednala vcera za 35 eur 🙈 mi uz prisiel mail ze odoslane, strasne sa tesiiim

waaw, kde si to zohnala