icon

aj zápcha v centre Trogiru je na niečo dobrá 🙂 napríklad stihnete urobiť pár záberov z totho čarovného mestečka 🙂

2
1
avatar

Carokrasne miesto, najkrajsia dovolenka, tam nam nase deti oznamili, ze cakaju babatko, po 11 rokoch 👶😍

8. júl 2016
avatar

Krásne mesto. Hneď by som si jeho návštevu zopakovala

8. júl 2016
avatar

Tam sme boli, mesto je fakt nadherne

8. júl 2016
avatar

My ideme 21 . 7. tešime sa

9. júl 2016