Krásne mesto. Hneď by som si jeho návštevu zopakovala
8. júl 2016
Tam sme boli, mesto je fakt nadherne
8. júl 2016
My ideme 21 . 7. tešime sa
9. júl 2016
Krásne mesto. Hneď by som si jeho návštevu zopakovala
Tam sme boli, mesto je fakt nadherne
My ideme 21 . 7. tešime sa
Carokrasne miesto, najkrajsia dovolenka, tam nam nase deti oznamili, ze cakaju babatko, po 11 rokoch 👶😍