icon
1 / 1
avatar

Videli sme to z dialky,len sme nevedeli,ci tam sprchlo,v nasej casti,cca 10km v case poziaru ani kvapka.v spravach davali,ze zhoreli 4domy

3. júl 2017
avatar

v akej oblasti ste ženy? my ideme o dva dni k Vodiciam

3. júl 2017
avatar

@anabeth trogir

3. júl 2017
avatar

@varbo nastastie to boli stare neobyvane domy

3. júl 2017
avatar

no teda, toho by fakt bola škoda, a chystáme sa tam na trh

3. júl 2017
avatar

@anabeth neboj to bolo nad mstom ... nestraš žeby horelo v meste ...

3. júl 2017
avatar

Podstrana,tak potom ok,velmi sme sa bali,ze to postihlo domacich ,to by bolo hrozne.velmi sme si priali,aby prsalo a potom aj zacalo😘

3. júl 2017
avatar

@matas2005 a v spravach sme videli kolegynku Katku 😉

3. júl 2017
avatar

@janka2805 ano ☺ volali je z JOJky

3. júl 2017