v akej oblasti ste ženy? my ideme o dva dni k Vodiciam
3. júl 2017
no teda, toho by fakt bola škoda, a chystáme sa tam na trh
3. júl 2017
Podstrana,tak potom ok,velmi sme sa bali,ze to postihlo domacich ,to by bolo hrozne.velmi sme si priali,aby prsalo a potom aj zacalo😘
3. júl 2017

Videli sme to z dialky,len sme nevedeli,ci tam sprchlo,v nasej casti,cca 10km v case poziaru ani kvapka.v spravach davali,ze zhoreli 4domy