icon

Príjemný večer .Kto si pamätá ?

avatar

Zemegula 😍😍😀😀

27. sep 2022
avatar

My ju este mame na ihrisku.👍

27. sep 2022
avatar

@blancheporte Tak to je super😉

27. sep 2022
avatar

@jeennyv 😍

27. sep 2022
avatar

@matejakub isla by som aa zavesit 😀😀 u nas vsetky zelezne preliezky demontovali a dali tie moderne plastovo drevene, gumene, co su ta chvilu rozj…lebo nic jednak nevydrzia a nastrocni sa tiez radi pohraju 12-15 sa v pohode hojdaju no ta prelizka to neda 😀

27. sep 2022
avatar

@jeennyv Prosím Ťa radšej sa nevešaj 😍

27. sep 2022
avatar

@matejakub nee doslovne ne 😀😀iba rekreacne ja sa so 155 cm zmestim vsade 😀

27. sep 2022
avatar

@jeennyv veď srandujem😉Ja som milovala preliezky .A áno máš pravdu ,vždy sme boli na nich zavesené

27. sep 2022
avatar

Vsetky sli prec v okoli kvoli bezpecnosti, nezodpovedaju normam.

27. sep 2022
avatar

@matejakub ja som tiez tak myslela 😀😀 ale v dnesnej zavesit si ma ci pana taky vyznam 🤦🏼‍♀️😀

27. sep 2022
avatar

@jeennyv 😉

27. sep 2022
avatar

@natalka13 pani hore píše že ho ešte majú

27. sep 2022
avatar

@matejakub ak sa nieco stane, moze rodic zalovat zriadovatela ihriska-majitela pozemku.
Pisem v mojom okoli, netusim kde pani zije.

27. sep 2022
avatar

@natalka13 Aha v tvojom okolí?

27. sep 2022
avatar

Zemeguľa to čo sme na nej povyvádzali celý deň sme tam boli ovešaní,tak sme ju vedeli rozkývať a stáli sme hore koľkokrát,u nás na sídlisku bola jedna čo mala sedačky a točila sa aj teraz mi je zle len si na to spomeniem 😂

27. sep 2022
avatar

Pamätám si, ale takúto obrovskú som nevidela. Nebývali menšie? Či sa mi to zdá?

27. sep 2022
avatar

@blancheporte aj my ju máme, aj keď menšiu ako je tá na foto, ale moje baby ju majú veľmi rady 😁

27. sep 2022
avatar
27. sep 2022
avatar

Aj u nás je stále 😍 Tieto nové ihriska nič moc veru 🥴

27. sep 2022
avatar

@matejakub robila som kedysi na MU, aj niektore smyklavky museli ist dolu.
Nechapem podla coho urcuju nebezpecnost.
SOI moze davat pokuty, aj skolky skoly museli menit prvky ma ihriskach

28. sep 2022
avatar

@h2 boli v roznych velkostiach- my sme mali dve pri sebe , jednu ako hore a jednu taku mali pre mensie deti. A u babky na sidlisku bola tiez ina velkost ako tie nase dve...😉

28. sep 2022
avatar

U nas je na ihrisku a aj v skolke. Ale toci sa to ako kolotoc

28. sep 2022
avatar
Autor komentár zmazal