My ju este mame na ihrisku.👍
27. sep 2022
matejakub
autor@blancheporte Tak to je super😉
27. sep 2022
Vsetky sli prec v okoli kvoli bezpecnosti, nezodpovedaju normam.
27. sep 2022
Zemeguľa to čo sme na nej povyvádzali celý deň sme tam boli ovešaní,tak sme ju vedeli rozkývať a stáli sme hore koľkokrát,u nás na sídlisku bola jedna čo mala sedačky a točila sa aj teraz mi je zle len si na to spomeniem 😂
27. sep 2022
Pamätám si, ale takúto obrovskú som nevidela. Nebývali menšie? Či sa mi to zdá?
27. sep 2022
@blancheporte aj my ju máme, aj keď menšiu ako je tá na foto, ale moje baby ju majú veľmi rady 😁
27. sep 2022
27. sep 2022
Aj u nás je stále 😍 Tieto nové ihriska nič moc veru 🥴
27. sep 2022
U nas je na ihrisku a aj v skolke. Ale toci sa to ako kolotoc
28. sep 2022



Zemegula 😍😍😀😀