matia28
autorTak nikdy nevies

6. okt 2016
No moj by skrachoval.Neznesiem ked by mal ist von.Viem som furia.
6. okt 2016
matia28
autor
6. okt 2016
môj syn práve okomentoval obrázok,že-nechcel by som,ja by som si ju asi blokol 🙂
6. okt 2016
6. okt 2016
@monikapietrs niekto musi aj platit :D
6. okt 2016
Ha, môjmu a ostatným členom za stolom by ani nestihli priniesť na stôl a už by som volala :D
6. okt 2016
Moj by tam sedel doteraz a cakal na telefonat 😂😂😂
6. okt 2016
6. okt 2016
Mam PMS ,ten moj ma telefon urcite pod stolom

6. okt 2016
....inac by som ho roztrhla ako zabu
6. okt 2016
ja by som to všetkým zaplatila, keby ten môj niekam vypadol - aspoň na týždeň 🙂
7. okt 2016
málokedy ide von s chalanmi, a vždy si poviem že nebudem volať, nech si oddýchne od nás - ale bud príde chvíla, ked som slabá a predsa zavolám kvôli nejakej blbosti, a ked ja nie, tak zavolá on, že je na mol a mám poňho prísť 😀
7. okt 2016


Moj by ale usetril :D