icon

Nasa na zajtrajsiu oslavu 💖

avatar

jeeeej mimoňkovia :D

25. mar 2016
avatar

tie farebné mená sú krásne . to našu tortárku tuším ešte nenapadlo ... :D

25. mar 2016
avatar

Krasne

25. mar 2016
avatar

Krásna. Prosim Vas, odkiaľ ste? Hľadám tortárku a zatiaľ ma nič moc neoslovilo. Toto je dielo.

25. mar 2016
avatar
matia28
autor

@maximkoalex dubnica nad vahom

25. mar 2016
avatar

Krasna torta a krasne mena 🙂medzi nimi som sa rozhodovala a mame sebiho 🙂

26. mar 2016
avatar
matia28
autor

@ingridka07 dakujem no nas prvy je sebastianko 🙂 toho som chcela vzdy no druheho vyberal manzel 🙂

26. mar 2016