Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
matuskova003
30. júl 2013
Tak a u nás je už otočený režím...spinkáme iba raz denne, no zato tie 3-4 hodinky :slight_smile:
Zobraz celú správu
matuskova003
7. máj 2013 vybrali sme

...aj žena!  A žena ich dokonca prežíva všetky naraz! 

1.   Život ženy -  častokrát prežitý v istom kolobehu, v ktorom každá z nás spoznáva dennodenne radosť aj šťastie, smútok aj plač.

2.   Život matky - ktorá porodí a vychováva svoje najkrajšie deti na svete, chráni ich a stráži ako šelma, ktorá by bola ochotná pre ne aj vraždiť.

3.   Život dieťaťa - pretože aj napriek veku sme niečie dieťa a naši rodičia nás milujú po celý náš život v ktoromkoľvek období dospievania. 

4.   Život manželky - priateľky - ktorý je nielen o láske a porozumení, ale aj o starostlivosti. Sme našim polovičkám oporou, láskou, no neklamme si, aj matkou. Po čase sa nám otvoria a sú ako deti, ktoré treba maznať a ťuťuškať :slight_smile: To oni radi, že? :slight_smile: 

5.   Život kuchárky - áno áno áno, kuchynka, hrnce, olej, cibuľa rozpražená na panvici, zemiaky, špinavé riady, deti hladné, muži hladní, viac netreba dodať, že? 

6.   Život kamarátky - lebo "bútľavú vŕbu" by pri tom všetkom vyššie uvedenom mala mať každá z nás, nie je ľahké byť ženou, preto aj my potrebujeme niekoho, komu môžeme povedať všetko, čo nás trápi a teší a kto sa o to isté môže podeliť s nami :slight_smile: 

no a nakoniec

7.  Život  virtuálny - sme, už je teraz celkom jasné, multifunčné tvorčeky :slight_smile: Prečo by sme si nedávali denno denne všetky "rande" tu na našom milovanom, nenávidenom, ale zároveň bez neho života neexistúcom Modrom koníkovi :slight_smile: 

#magazin #zivotmamiciek #denmamiciek

Čítaj celý článok