icon

Velmi túžim po dieťati

avatar

to sme dve ja uz 14 rokov a nic .

20. feb 2017
avatar

Takych nas tu je zial velmi vela..hlavu hore..raz aj nam pan boh pozehna treba verit..mne sa paci vyrok - ak po niecom velmi tuzis cely vesmir sa spoji aby so to dosiahol..hlavu hore a drzim silno palce vsetkym snazilkam vratane seba

20. feb 2017
avatar

Dievčatá ale ja som chlap a ja túžim po dieťati,ja nemam partnerku a chcel by som aby mi niaka zena vynosila,rozumiete mi

21. feb 2017