Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
maznacik40
23. mar 2017
54 

Ako sme testovali kozmetiku Bupi:):)

Prišla páskou previazaná škatuľka, to bolo radosti, keď Stanka prišla zo škôlky a našla balíček 🙂

Testovali sme:

1. Tekuté mydlo 

2. Túhé mydlo 

3. Vlhčený toaletný papier

Tekuté mydlo:

Naozaj krásna svieža vôňa, ktorú je na rúčkach cítiť a rúčky ostávajú voňavé a hebké. Stačí ho strašne málinko, tá pena je neskutočná, potešil obsah 500 ml, čo nám dlho vydrží. To sa mi páči. Doteraz som Stanku musela napomínať rúčku umývať, a teraz bez slova sama ide a umyje, veľké plusssss, do budúcna ho určite budeme kupovať.

Tuhé mydlo:

Mydielko v tvare žabky sa veľmi páči Stanke, vždy jej vo vani ujde a musí ho hladať a hladať bupi kdesi, a keď nájde vždy sa celá vyumýva. To sa mi páči,  že je po ňom pokožka čistá a voňavá. Škoda, že nám vydržalo iba pár dní, Stanka sa mydlila mydlila a bolo po Bupi, ale určite ho kúpime.

Vlhčený toaletný papier:

Zatiaľ sme tento vlhčený toaletný papier nevyskúšali, ale určite ho začneme kupovať. Prekvapil a potešil aký je na dotyk jemný a voňavký a nie je moc mokrý. Pri jednom použití stačí 1-2 utierky a zadoček je čistý a voňavý, to sa mi páči že nedráždi a nevysušuje pokožku, určite ho začneme kupovať. 

Zhrnutie:

Značku Bupi určite budeme kupovať, prekvapila nás len v dobrom. Veľké ďakujem patrí Modrému koníku a Bupi, že sme sa mohli testovania zúčastniť a ďakujeme krásne za darček, Stanka bez Bupiho ani do školky nejde, ešte raz ďakujeme s pozdravom Katka a Stanka.

#test_bupi2