a ide sa voliť, neviem síce koho, ale idem....Smer to určite nebude....ani žiaden z ich radov....v tom mám jasno...🙂 Prajem príjemný víkend všetkým, čo si túto zákonnú povinnosť splnia....
mbrnakova
autorved uvidíme....🙂
9. nov 2013
a ide sa voliť, neviem síce koho, ale idem....Smer to určite nebude....ani žiaden z ich radov....v tom mám jasno...🙂 Prajem príjemný víkend všetkým, čo si túto zákonnú povinnosť splnia....
ved uvidíme....🙂
ja idem tiež, ale KDH,SDKU to tiež nebude dohnojili čo mohli, takže ani nie je koho voliť!!!