akcia ,,po slovensky,, v Tesco, v októbri stála ,,tá,, hračka 16,99€ (zdalo sa nám celkom dosť..) a dnes vo vianočnom tescu to isté za 32,99€ no a nekúp to, také výhodné, predpokladám, že vo vianočnom výpredaji po vianociach, bude za pôvodnú cenu......
s niecim podobnym som sa tiez uz stretla v Tescu, hracka koncom augusta stala 14,99eur a dnes je v akcii za 24,99eur 😀
6. nov 2014
mbrnakova
autor🙂) inak v OR.L. je Brňákových ,,ako maku,,🙂 môj otec je Milan. a odišli aj s mojou mamou pred 41rokmi ,,na dolniaky,, ale s láskou sa vraciame a udržiavame rodinné zväzky, práve plánujeme Silvestra niekde tam...verím, že aspoň tam bude sneh na 99%🙂)
6. nov 2014
ktora hracka?