...čaká nás opäť amniocentéza, fúúúha...veríme vo výborné výsledky🙂
drzim palce 🙂
28. mar 2012
drzim palceky 🙂
29. mar 2012
mbrnakova
autor@sevi bolí to menej, ako keď idete na odber krvi, je to absolútne ,,rutinný,, zákrok, najhoršie na tom je to čakanie, ale dnes, pri modernejšej medicíne, sa za príplatok dozviete základné výsledky už o tri dni a koncové výsledky - finálne do troch týždňov, a nie je nutná hospitalizácia, tak tri hodiny si pobudnem v nemo, a idem domov🙂)
29. mar 2012
drzim palce, tiez som to zazila v druhom tehotenstve, tri tyzdne som cakala na vysledky a potom mi znama povedala ze keby tam nieco bolo tak by mi hned volali.
10. apr 2012
a neboli to?ked ti cez pupok ihlou odoberu plodovu vodu..,