icon

...čaká nás opäť amniocentéza, fúúúha...veríme vo výborné výsledky🙂

avatar

a neboli to?ked ti cez pupok ihlou odoberu plodovu vodu..,

28. mar 2012
avatar

drzim palce 🙂

28. mar 2012
avatar

drzim palceky 🙂

29. mar 2012
avatar

@bbarboraa Ďakujeme pekne!!!

29. mar 2012
avatar

@zuzak111 ďakujeme pekne!!

29. mar 2012
avatar

@sevi bolí to menej, ako keď idete na odber krvi, je to absolútne ,,rutinný,, zákrok, najhoršie na tom je to čakanie, ale dnes, pri modernejšej medicíne, sa za príplatok dozviete základné výsledky už o tri dni a koncové výsledky - finálne do troch týždňov, a nie je nutná hospitalizácia, tak tri hodiny si pobudnem v nemo, a idem domov🙂)

29. mar 2012
avatar

@sevi a ešte jedna maličkosť, nerobí sa to cez pupok, vpich je oveľa nižšie, podľa polohy plodu v brušku, zvyčajne na ľavo v podbrušku, skoro až v oblasti ,,bikín,,....🙂

29. mar 2012
avatar

drzim palce, tiez som to zazila v druhom tehotenstve, tri tyzdne som cakala na vysledky a potom mi znama povedala ze keby tam nieco bolo tak by mi hned volali.

10. apr 2012
avatar

@misacina Ďakujem pekne, tak uvidíme...

10. apr 2012
avatar
10. apr 2012