česi sa moc dlho neradovali, že?🙂) 5:1...no neviem,neviem...
mne je luto, ze prehravaju
Amíci sú jednoznačne lepší, a ked dnes už aj Rusi prehrali....
mne je luto hlavne rusov- hoci nemusia ist domov 🙂 ale fandila som im velmi....a dnes to amerika tahala veeeeeelkym štylom 🙂
Aj ja by som im drzala palce, tak ako kazdy rok (ved som im vlastne aj drzala) ale po tych Jagrovych vyjadreniach o vypusteni zapasu s nasimi som sa pocas zapasu neudrzala a parkrat som si nejakou poznamkou prisadila. V kazdom pripade, vcera vyhral lepsi.
nič proti Jágrovi je to fenomén, ale tiež si myslím, že tam nemá čo robiť, môže s nimi chodiť ako psychická podpora, ale mal by uvolniť miesto mladším...veď český tím mal vekový priemer tuším 34 rokov...veď čo sa môžu kondične rovnať amíkom, ktorých vekový priemer bol tuším okolo 22rokov?🙂)
Ti lepší vždy vyhrajou