icon

dnes som dostala skutočne originálny ,,Valentínsky darček,, od môjho milovaného Petera... hnisavú angínu🙂)) a antibiotiká k tomu....ďakujem zlatík, aj tak ťa ľúbim....xxx

avatar

clovek je dnes vdacny aj za to😉

14. feb 2014
avatar

skore uzdravenie 🙂

14. feb 2014
avatar

@luludi Ďakujem moc!!!

14. feb 2014