dnes veľké sťahovanie, výsledok? po skoro dvoch rokoch sme deti ,,odstavili,, zo spálne🙂 presťahovali sme Janíka 18mes. do detskej izby a hneď do veľkej postele so zábrankou, sama som zvedavá,ako sa s tým ,,popasuje,, zaspával celkom v pohode...samozrejme všetko bolo pre neho nové,všetko ,,na dosah,, hračky atď....ako reagovali vaše dietky na takúto zmenu?
moje bez problemov, ani zabranu nemali, syna sme mali tiez tak nejak dlho pri nas, potom sme sa prestahovali do domu a od prvej noci bez problemov sam spal v izbe, decera tak isto a tu sme presupli do vlasnej izby ked mala 6 mesiacov
uplne super. prvu noc spal tak vseliako ale potom spava cele noci. konecne🙂 vobec nebanujem ze som ho dala sameho spat tak skoro.je to pre obydvoch lepsie
jednoznačne....musí si zvyknúť....
Ahojte kočky, napísali by ste aj do Wiki Modrý koník ako ste sa sťahovali s deťmi. Dobré rady alebo vtipné príhody ako to v zdraví prežiť padnú každému vhod. Dik. Miesto napridávanie skúseností je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/stahovanie-s-detmi/
@mmacko
@katkas1
@lucia90
My sme sa stahovali pred styrmi mesiacmi a tiez isli obe z nasej spalne do detskej izby a super...konecne po 4,5 roku sa obcas vyspim celu noc 😀