dnes Veľký deň, najskôr prvá genetická poradňa, celú noc som nespala, a potom výber môjho darčeku k narodeninám...sladkých 35🙂) Krásny deň Vám všetkým!!!!
všetko najlepšie 🙂
16. apr 2012
všetko najsamlepšie 😉
16. apr 2012
mbrnakova
autorĎakujem pekne všetkým!!!!
16. apr 2012
vsetko najsamlepsie