MIlé žienky, dovoľte mi oznámiť svetu, že sme sa stali 4.10.2012 o 9,38hod. rodičmi malého Janka, prišiel na svet S.C. v nemocnici na Kramároch....odo dnes sme už doma a užívame si staro-nový život s bábom...🙂)
mbrnakova
autorĎakujeme veľmi pekne...pravda, Janíčko bol len náš....🙂) žiaden iný sa tento týždeň na Kramároch nenarodil....(tvrdila matrikárka)
9. okt 2012
aj my mame Janka...🙂 všetci su velmi nadšení a milo prekvapení ked toto krasne meno počuju, gratulujeme..🙂
9. okt 2012
teda cuduju....
9. okt 2012
Gratulujeme!!!!!Vela zdravicka
10. okt 2012
Gratulujem..vela zdravicka !
10. okt 2012
Blahoželám k synčekovi Janičkovi a prajem veľa zdravia 🙂
10. okt 2012
Gratulujem. A vybrali ste prekrásne meno 🙂