icon

nemohli by Valentína zrušiť? dnes mi prišlo asi tisíc spamov...a všetko len ružové, červené...brrrrr🙂

avatar

je to len biznis a nic viac

10. feb 2014
avatar

@elissa123 veď to...

10. feb 2014
avatar

antispamová ochrana nefunguje.._?

10. feb 2014
avatar

mnoho krát ee...

10. feb 2014