odo dnes hospitalizovaná na Kramároch, dúfam, že nie na dlho...to by ma asi piclo...
možno to tam už dotiahneš to konca ja som synčeka už na konci 37 začiatkom 38 tyždna rodila :D
6. sep 2012
dufam, ze nic vazne)) drz sa tam....
6. sep 2012
dezim palce nech vsetko dobre dopadne
6. sep 2012
tak sa drzte, oktobrovka......