Šikovné maminy, zháňam k výrobe a odberu pre firmu pekné mikulášske ,,obaly,, šité z látky (žiadne igelitky a pod). hľadám ,,dodávateľa,, hand made. Záujemci,prosím do IP. Ďakujeeeem!
Dobry den, ja by som vam vedela vyrobit....napiste mi do IP 🙂
Dakujem
Katka
20. okt 2014
uz sa niekto ozval? ja by som o niecom vedela ak este nemate ponuky,prosim piste IP..pekny den