Sláva víťazom, česť porazeným.....podľa toho by sa mali skutočne správať všetci, voliči jedného i druhého... neznižovať sa k vulgarizmom a urážaniu sa... prajem dobrú noc...a nezabudnite si zmeniť čas!!!! o hodinu dopredu☹
Aj mna to prekvapuje,hlavne ako matky moze takto nenavidiet,tajne aspon dufam,ze nevedu i svoje deti takto.
30. mar 2014
Tak toto je veľmi pekne napísané, len žiaľ bez odozvy. Takých čo sa tu dnes znížilo pod úroveň tu bolo požehnane, tak aspoň si človek spravil obraz