viem, že to tu možno nepatrí, ale: Mám k dispozícii jedného spoľahlivého, profesionálneho murára, obkladača, ktorý nám robil oba byty a viem, že takýchto odborníkov je u nás ako šafránu...keby ste niektorá potrebovali služby aj z tohto ,,súdka,, napíšte do IP, poskytnem jeho kontakt..... PEKNÚ Adventnú nedeľu všetkým!!!
mbrnakova
autorneviem, či je to proti nejakým pravidlám, je to len pochvala niekomu, kto si vie svoju prácu odviesť do bodky, potom čo som riešila rekonštrukciu bytu a stavebná firma predviedla, čo predviedla... rada posuniem spoľahlivosť a profesionalitu ďalej...nepodporujem darebákov a šmejdov...nech je to proti akýmkoľvek pravidlám...to tu potom aj tak vyzerá...
15. dec 2013
mbrnakova
autorstreche? 🙂 myslíš tým ten server?🙂))
15. dec 2013
@mbrnakova modra strecha
15. dec 2013
urcite to tu nepatri, no neviem, nerobila by som ako PRO predajca veci proti pravidlam stranky