icon

viem, že to tu možno nepatrí, ale: Mám k dispozícii jedného spoľahlivého, profesionálneho murára, obkladača, ktorý nám robil oba byty a viem, že takýchto odborníkov je u nás ako šafránu...keby ste niektorá potrebovali služby aj z tohto ,,súdka,, napíšte do IP, poskytnem jeho kontakt..... PEKNÚ Adventnú nedeľu všetkým!!!

avatar

urcite to tu nepatri, no neviem, nerobila by som ako PRO predajca veci proti pravidlam stranky

15. dec 2013
avatar

neviem, či je to proti nejakým pravidlám, je to len pochvala niekomu, kto si vie svoju prácu odviesť do bodky, potom čo som riešila rekonštrukciu bytu a stavebná firma predviedla, čo predviedla... rada posuniem spoľahlivosť a profesionalitu ďalej...nepodporujem darebákov a šmejdov...nech je to proti akýmkoľvek pravidlám...to tu potom aj tak vyzerá...

15. dec 2013
avatar

@mbrnakova skôr by som to "prezentovala" na "streche" nie tu....ale súhlasím, treba pozdvihnúť kvalitu 🙂

15. dec 2013
avatar

streche? 🙂 myslíš tým ten server?🙂))

15. dec 2013
avatar
15. dec 2013