...začiatok KONCA Mr. Fico, nesmierne sa na to teším....pevne dúfam, že sa vie normálny občan zmobilizovať a ukázať svetu inteligenciu, schopnosť rozoznať pravdu od lži.....
kazda sina sa pri valove nazere, ci by tam bol ten alebo onen..
16. mar 2014
Snad maju ludia este nejaky rozum.