Žienky potrebujem poradiť, vo februári, presnejšie 22.2. ideme na svadbu do najchladnejšieho miesta na Slovensku, Oravskej Lesnej, čo si obliecť? šaty? nohavice? netuším....hm?
v svadobnej sále je vždy horúco 🙂
saty ved svadba nebude vonku, ci? 🙂 a na vrch ten kabat..
bývam hneď v susednej dedine 😉 v sále je horúco, bude sa tancovať, až sa budete potiť, neboj 😉
aj som mala pocit, že na takú udalosť predsa len šaty🙂 tak ste ma utvrdili v tom, ale dovtedy dám dole ešte cca 8kg, tak nakupovanie asi nechám na neskôr...super, ďakujem všetkým za názor....🙂 a prajem krásnu slnečnú, mrazivú sobotu!
tak a už je po tejto udalosti a dobre,že som zvolila šaty, bolo teplo ako na sahare🙂) hlavne, že sme so sebou trepali oteplovačky a snehule, že snáď snuh bude...a...NEBOL....hm...divná zime tohto roku...veru...
kludne aj aj, podla toho v čom sa budeš lepšie cítiť, stačí teplejší kabát na vrch 🙂 - rada z oravy 🙂