#test_dm6 dnes je toho na pláne viac, prave skúšam tekutý prášok na čierne oblečenie 🙂 zatiaľ sa mi pozdáva jeho vôňa aj konzistencia
Ja som bola nespokojna,nedavala som avivaz k prasku a pradlo tvrde a vonalo len ked som vybrala z pracky a potom uz nie.za mna jednoznacke perwoll makke a vonave pradlo aj bez avivaze🙂
2. nov 2016
No ja nedavam ak periem muzovi aj termopradlo tak vtedy nedam avivaz🙂 tak mate skusenost aspon🙂
2. nov 2016

Aj ja som zvedava, ze aky bude 😊 vonia pekne.