nevydrží 😅
Ver tomu že vydrží veď mi ich milujeme napriek všetkému...mám dvoch doma viem o čom hovoríš a aj keď je to niekedy ťažké pre moje zuby-tak ich zatiskam aby som niečo nepovedala....oni sú predsa naše všetko či majú pár mesiacov alebo 15....
haaaaa .. A pamatas ako si pred porodom rozmyslala ci ste sa neunahlili 😝
tak uz isto vies ze nieee a nemenila by si ju za nic na svete 😘❤
posielame jej 😘
Milovať ju budeš, to je isté, ale čo ti pribudne šedín a zničených nervov!! 😀 vychutnávaj si toto krásne sladké obdobie, ten krásny voňavý uzlíček plnými dúškami 🙂
@lienkalenka7 co...neskoro sme ju mali...ja bych ju aj v 18 brala teraz😂😂
Chcem sa len spýtať koľko ste platili za fotenie? Ďakujem
@megyyyy zlata si Renus .. vidim ze mamickovske hormony tebou lomcuju ako kazdou mamou .. ona "prisla" v spravny cas 😘

Ved to uvidim ci aj v puberte budes pisat chvaly,ak MK dovtedy bude