icon
avatar
melaniamateo
18. jan 2013

Moje dvojičky

avatar

Nádherné bábiky🙂 Rodičom blahoželáme, maminke rýchle zotavenie a drobčekom veľa zdravia a lásky🙂

18. jan 2013
avatar

Krasne🙂

18. jan 2013
avatar

Aký sú podarení..a kráásne mena majú...🙂

18. jan 2013
avatar

Krásne sú 🙂 ,prajem vela radosti z detičiek 🙂

18. jan 2013
avatar

pokladiky, su kraaasne a je super, ze mate parik...

18. jan 2013
avatar

su nadherni🙂

18. jan 2013
avatar

krásne detičky🙂

18. jan 2013
avatar

zlatucke🙂

19. jan 2013
avatar

krasny albumcek!

13. feb 2013
avatar

Krásnučké detičky.. a úplne zlatučké že každý má inej farby očká.. chi mne by to pomohlo asi pri rozoznávaní.. 😀

14. mar 2013
avatar

sú dvojvaječné, sú podobný ako súrodenci, a jeden má viac z mojej rodiny a druhé z ockovej rodiny

14. mar 2013
avatar

Ja viem, že dvojičky si nikto nenaplánuje 🙂 a priznávam, že by som ozaj dve detičky naraz nechcela. Ale vidiet dvojičky vyrastať niekde u susedov je zážitok. Tie vaše sú ozaj NÁDHERNÉ 🙂🙂🙂 A ešte chlapček s dievčatkom. Prajem im vela zdravia a rodičom vela síl a trpezlivosti na ich výchovu. Všetko dobré.

14. mar 2013
avatar

ďakujeme 🙂

14. mar 2013