melaniamateo
18. jan 2013
Moje dvojičky
Krasne🙂
18. jan 2013
Aký sú podarení..a kráásne mena majú...🙂
18. jan 2013
Krásne sú 🙂 ,prajem vela radosti z detičiek 🙂
18. jan 2013
pokladiky, su kraaasne a je super, ze mate parik...
18. jan 2013
su nadherni🙂
18. jan 2013
krásne detičky🙂
18. jan 2013
zlatucke🙂
19. jan 2013
krasny albumcek!
13. feb 2013
Krásnučké detičky.. a úplne zlatučké že každý má inej farby očká.. chi mne by to pomohlo asi pri rozoznávaní.. 😀
14. mar 2013
melaniamateo
autorsú dvojvaječné, sú podobný ako súrodenci, a jeden má viac z mojej rodiny a druhé z ockovej rodiny
14. mar 2013
Ja viem, že dvojičky si nikto nenaplánuje 🙂 a priznávam, že by som ozaj dve detičky naraz nechcela. Ale vidiet dvojičky vyrastať niekde u susedov je zážitok. Tie vaše sú ozaj NÁDHERNÉ 🙂🙂🙂 A ešte chlapček s dievčatkom. Prajem im vela zdravia a rodičom vela síl a trpezlivosti na ich výchovu. Všetko dobré.
14. mar 2013
melaniamateo
autorďakujeme 🙂
14. mar 2013


































Nádherné bábiky🙂 Rodičom blahoželáme, maminke rýchle zotavenie a drobčekom veľa zdravia a lásky🙂