icon
4 / 34
avatar

gratulko 🙂

18. jan 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ďakuje, Už ideme 1. rôčik oslavovať 🙂

19. jan 2013
avatar

@melaniamateo uf je to krásne, ale každá mamina čo má 2 a viac detí naraz má môj hlboký obdiv 🙂

14. mar 2013
avatar

niekedy je to dosť náročné, ale nemenila by som napr. teraz už začíname s prechádzkami a sama nemôžem ísť, takže mama alebo svokra musia ísť tiež

14. mar 2013