icon

Trošku som si chodbu vynovila

1
1
avatar

Ahoj prosím ťa ako si robila tie tvary na stene? ďakujem

15. jan 2021
avatar

@mirka135 ahoj, pruhy som merala, ale tvary som robila od oka

15. jan 2021
avatar
15. jan 2021
avatar

Na nete som našla, tak som skusila

15. jan 2021
avatar

@melaniamateo a strhávala si pašku ešte za mokrá? Či si nechala farbu uschnúť a až tak

15. jan 2021
avatar

Za sucha a strhávala som ju po smere

15. jan 2021
avatar

@melaniamateo veľmi pekne

15. jan 2021
avatar

Ďakujem

15. jan 2021
avatar

Najprv som skúsila v komore na stene, či mi farba nebude podtekať, či sa spodná farba neodlepí

15. jan 2021
avatar

@melaniamateo no toho sabojim

15. jan 2021