icon
1 / 4
avatar

🙂 no to je ale krasna slecna

5. jún 2014
avatar

jeeej...aj ja mam doma Zoe 🙂, presnejsie Zoe Miriam...krasne meno 🙂

5. jún 2014
avatar

@grossmann kedy oslavujete meniny ? 😀

13. jún 2014
avatar

@melanie19 oslavuje 8.februara na Zoju...nasla som Zoe aj tu aj niekedy v oktobri, ci kedy a kedze sa narodila v sept. vybrali sme si februar

14. jún 2014
avatar

Aj moja sa narodila v septembri 🙂

14. jún 2014