dnes sme sa vykúpali v tej najväčšej mláke akú sme našli :D samozrejme,akože omylom,potkla sa :D
xi xi to je dobré.Ako vidím ani ty sa moc nechystáš spať:Ja by som už mala vypnúť počítač,ale furt mi niečo príde na rozum.
21. júl 2011
dnes sme sa vykúpali v tej najväčšej mláke akú sme našli :D samozrejme,akože omylom,potkla sa :D
xi xi to je dobré.Ako vidím ani ty sa moc nechystáš spať:Ja by som už mala vypnúť počítač,ale furt mi niečo príde na rozum.
No a moje veľké slečny ani prah neprekročili,že vraj pršííííííííííííííííííííííííí