Baby mala si nasetrila peniaze a chce si kupit kočík pre babiku. Poradte, ktorý je taky väčší a vhodny pre 6 rocne dievca. Aby sa prinom uplne nehrbila. Chcela by len sportovy, no bojim sa,ze ked objednam bude maly. dik
Ak sa vam budú páčiť retro kociky, pozri svetkocikov.sk, ale retro budú asi len hlboké. Tie sú najvyššie. A mrkni Bayer chic, tie sú tiež vyššie, než bezne kociky pre bábiky, nam jezisko doniesol trojkombináciu. Aj 9 ročná susedka kocikuje Bayer chic, je dosť vysoký.
My mame tento kočík pre bábiky bayer chic 2000 emotion http://sk.sen-deti.cz/kocik-autosedacka-pre-bab...
Takto je rucka vo výške 82 cm
vdaka baby, nakoniec som jej objednala tento a je super, v stredu vecer objednany a v piatok dorazil https://www.tobiland.sk/kociky-pre-babiky/kocar...

My mame takýto https://www.mackoviahracky.sk/smoby-521922-koci..., vysoký je dosť aj pre 6 ročne dievča, stal 40€, ale je prevažne plastový, druhej dcére sme kúpili britax, kvalitou super, ale je nízky