Krásne a originálne 🙂
1. mar 2019
mentoska
autor@permanentka ze vraj pop corn
1. mar 2019
1. mar 2019
ako si robila tie šaty...mám na mysli ten ďážď resp. kvapky..
1. mar 2019
mentoska
autor@deti95060810 saty su klasicke biele, mali sme jedne stare s par flakmi na nich sme dali kvapky vystrihnute z modreho flisu, na vrchu ma modre vrece na odpad postrihane na pasiky na ktorych su biele a modre kvapky. Uplne jednoduche hotove za necelu hodinku
1. mar 2019
Dcérke to pristalo, nápad na kostým je skvelý👏
1. mar 2019


super maska! co vyhralo 1.miesto?