icon

Pekny den, mam otazocku. Tie co robievate torty z cerstvym ovocim na vrchu davate to ovocie na tortu aj den vpred? Ak ano vydrzi v pohode ci ho niecim natierate? Dik

avatar

Do zelatiny namocit, ale aj den vopred ked mi dala baba tak ostalo pekne

9. mar 2019
avatar

@barcaja oki dik, idem kuk cci mam zelatinu ak nie tak asi letim do obchodu len ci u nas budu mat to je tiez otazne

9. mar 2019
avatar

@mentoska ano, a nedavam zelatinu a nicim nenatieram

9. mar 2019
avatar

@barcaja
@risolino baby dakujem, musela som bez zalatiny lebo ani v jednom obchode u nas nemali tak dufam, ze vydrží do zajtra v pohode, snazila sok sa co najviac davat cele kúsky ovocia a tu je vysledok

9. mar 2019
avatar

Krasna, sikulka si. Isto vydrzi, skor by som sa bala toho mena ak je to slahacka len aby to "nepadlo"

9. mar 2019
avatar

@barcaja toto aj mna napadlo 🙂 ale pri najhorsom da sa zotriet... Ale ked tam nie je moc slahacky tak vydrzi ten krem.

9. mar 2019
avatar

@risolino
@barcaja to je ta tuha slahacka ta nepadne, vydrzi v pohode aj tyzden s tou mam super skusenosti

9. mar 2019