Pekny den, mam otazocku. Tie co robievate torty z cerstvym ovocim na vrchu davate to ovocie na tortu aj den vpred? Ak ano vydrzi v pohode ci ho niecim natierate? Dik
Krasna, sikulka si. Isto vydrzi, skor by som sa bala toho mena ak je to slahacka len aby to "nepadlo"
9. mar 2019

Do zelatiny namocit, ale aj den vopred ked mi dala baba tak ostalo pekne