Aj my mame na balkone 2 guľky a teraz som aj jablčko doložila .. decká pozerajú a vytešijú sa z nich ... lepšie ako telka
13. jan 2017
u nas sme im nehali na zahrade jablka na stromoch furt ich je tam nasackovanych 😅 ako keby vypredaje boli 😀
13. jan 2017
mentoska
autor13. jan 2017
mentoska
autorSnehu je tu takmer pol metra a furt
13. jan 2017
Presne ako u nas. Krmime povinene vtaciky 🙂 maly ich zbozbuje. A ked nie su tak krici poood vtacik papiky 🙂
a so snehom podobne 🙂
13. jan 2017


Krasa a to mate tolko snehu??😃