icon

Zajtra v skole karneval, uz nech je rano

3 1
2
avatar

Pozor aby ti ho nezjedli

16. feb 2017
avatar

@moncici7 tak to dufam,ze nie aj led svokra uz prisla s tym ze kde sme taku velku cokoladu kupili a co name kde dávať peniaze. Chvilu jej trvalo kym jej doslo ze je to robone na karneval

16. feb 2017
avatar

Peckove! ☺

16. feb 2017
avatar

@mentoska ach jaj svokra

16. feb 2017
avatar

@moncici7 ano je v celku v pohode, vela nam pomaha no co sa tyka penazi katastrofa

16. feb 2017
avatar

@mentoska aspon vam nieco ostane 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

16. feb 2017
avatar

Krasa,na nasom dnesnom karnevale veru aai len 3 doma robene masky,budete original

16. feb 2017
avatar

@kikusik88 ja nemam rada kupivane masky,zatial vzdy som robila tak ako aj sebe ked som bola ja v skole, uvidim co povie maly ked pride zo skoly a verim ze budu aj na stranke skoly nejake fotky nech sa pokocham.

17. feb 2017
avatar

@mentoska ja osovne kupim,nemam nejak cas a hlavne niesom tak zrucna na vyrobu.nemam ja tolko kreativity veru 😉

17. feb 2017
avatar

@mentoska ale teda bolo u nas 12x elza a 10x spiedrman 🙄 nasa bola motylik

17. feb 2017
avatar

@kikusik88 ja zas aj ked toho casu nieje vela vzdy bieco vytvorim, to ma bavi len keby bolo viac casu. Inak vyhral nakoniec cenu za najkrajsiu masku

17. feb 2017
avatar

@mentoska ani sa nedivim krasna maska to je. Ja by som aj vytvorila ale akosi nemam napad 😉

17. feb 2017