
26 / 79
ved aj mne sa to zapáčilo, že by som jej to kúpila k vianociam.dakujem
20. sep 2013
ok 🙂
20. sep 2013
mate ju doma? Neviete ci hra a svieti sucasne, alebo sa da zvuk vypnut a len svieti ako nocne svetielko?
1. dec 2013
videla som v KIK včera
2. dec 2013
my sme ju kupili v kauflande za 5,99€ vo výpredaji, rovnakú na vlas, pozrite, či aj vo vašom kauflande ešte nemajú
3. mar 2014
Dobrý deň, môžem sa spýtať kde ste to kúpili?dakujem