icon
avatar
mery333
19. sep 2013

Včielka Maja

U nás veľmi obľúbená VČIELKA MAJA a všetko čo s ňou súvisí. 🙂

avatar

aj u nas je Majka mania :D

19. sep 2013
avatar

waaa to je nadherne...a dcera uz mrauči....ja chceeeeeem 😀

19. sep 2013
avatar

aj u nás je jednotka 😀 aj narodeninovú tortu sme mali Maju 🙂

19. sep 2013
avatar

Aj u nás okrem iného 🙂

19. sep 2013
avatar

mne už ide pomaly na nervy,lebo ju kukáme hneď ako prídeme zo školky.Malej sa veľmi páči 🙂

19. sep 2013
avatar

aj u nas je včielka na dennom programe 🙂 malej sa veľmi pači, hlavne ta uvodna pesnička, hneď ručka hore a tancuje a to mame necelych 10 mesiacov, už som vygooglila hračku a už je aj objednana 🙂 🙂

19. sep 2013
avatar

My mame zatial len tuto skulavu Maju.
@kacckaa Tortu ste mali v tvare vcely alebo vcelu na torte? Tiez by som chcela taku tortu, preto zhanam informacie 🙂

20. sep 2013
avatar

@nitrankanr mali sme na torte a okolo torty bol Flip, Max a Vilko nesmel chýbať, samozrejme 🙂 ak chceš, pošlem ti foto, lebo bola fakt krásna, alebo dám sem album 🙂

20. sep 2013
avatar
mery333
autor

@kacckaa Jasnééé, pošli. Môžem ju dať sem ako inšpiráciu pre maminky. 🙂

20. sep 2013
avatar

@kacckaa pozerala som, ci nemas v albume

20. sep 2013
avatar

Jeee, aj mi sme mali jeden čas čisto len pre včielku Maju, rozmýšľam, že ju asi urobím pre drobca, nech ju má zhnotnenenú, len asi okolo Vianoc, Bože to bola moja rozprávka z detstva, každá nedeľa sa nezaobišla bez Kuka a včielky Maji. Jáááj sladké detstvo.

20. sep 2013
avatar

@nitrankanr ešte som nedala, hneď to bude 🙂

20. sep 2013
avatar

nejde to, na obed dám 🙂

20. sep 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

a ja som dnes videla v obchode aj jogurtik...

21. sep 2013
avatar

co uz z toho vsetko mas?

22. sep 2013
avatar

Krásne, moja dcérka ma prilbu a je zlata veľmi 🙂

22. sep 2013
avatar

aj u nás fičí Maja,ale som rada to sa aspoň dá pozerať -))))

25. sep 2013
avatar

paradneee,aj my ficime na Maje 🙂

4. mar 2014