
46 / 79
jej, toto body by som brala hneď
25. sep 2013
aj ja by som chcela vedieť kde kúpiť, cez google neviem nič takéto nájst, len pyžamá a tepláky
25. sep 2013
mery333
autor@zdenka1988
@moni244 Konkrétne tieto body som na SK nenašla, mám ich z CZ e-shopu.
http://www.kouzelnekralovstvi.cz/kouzelnekralov...
26. sep 2013
dakujem ale su isto nadherne
26. sep 2013
mery333
autorÁno, aj mne sa tieto veľmi páčia. Je to také niečo úplne iné, ako Minnie, či Kitty. 🙂 Keby som mohla tiež ich pre svoje "včielky" kúpim. 🙂
@zdenka1988
26. sep 2013
no ja mam rodinu v cechach takze to planujem aj objednat :D
26. sep 2013
mery333
autor@moni244 No ja objednávať nejdem, lebo potrebujem veľkosť 98/104 a to už v takej veľkosti nevyrábajú. Ale maminka @zdenka1988 písala, že jej rodina býva v Čechách a plánuje si to cez ňu objednať. Tak sa skús s ňou dohodnúť . 🙂
26. sep 2013
kraaaaaaaasne kde sa daju take kupit?