icon
46 / 79
avatar

kraaaaaaaasne kde sa daju take kupit?

20. sep 2013
avatar

jej, toto body by som brala hneď

25. sep 2013
avatar

aj ja by som chcela vedieť kde kúpiť, cez google neviem nič takéto nájst, len pyžamá a tepláky

25. sep 2013
avatar
mery333
autor

@zdenka1988
@moni244 Konkrétne tieto body som na SK nenašla, mám ich z CZ e-shopu.
http://www.kouzelnekralovstvi.cz/kouzelnekralov...

26. sep 2013
avatar

dakujem ale su isto nadherne

26. sep 2013
avatar
mery333
autor

Áno, aj mne sa tieto veľmi páčia. Je to také niečo úplne iné, ako Minnie, či Kitty. 🙂 Keby som mohla tiež ich pre svoje "včielky" kúpim. 🙂
@zdenka1988

26. sep 2013
avatar

no ja mam rodinu v cechach takze to planujem aj objednat :D

26. sep 2013
avatar

@mery333 a oplatí sa to odtiaľ objednávať? Lebo by som zobrala na Vianoce, síce ona to ešte nechápe ale ja by som mala radosť a presne je to iné ako Minnie, Hellou Kitty a Macko Pú

26. sep 2013
avatar
mery333
autor

@moni244 No ja objednávať nejdem, lebo potrebujem veľkosť 98/104 a to už v takej veľkosti nevyrábajú. Ale maminka @zdenka1988 písala, že jej rodina býva v Čechách a plánuje si to cez ňu objednať. Tak sa skús s ňou dohodnúť . 🙂

26. sep 2013