Ahojte, prosím vás, má niekto skúsenosť s poľskými aquaparkami??? A teda hlavne s takými čo majú zimnú alebo teda celoročnú prevádzku?? Ďakujem.
chodíme do Chocholovských termov tam je fajn
26. aug 2022
My chodíme Termy Bukowina, Chocholowskie termy
26. aug 2022
@simiik12 platíte v e? alebo v zlotých...či aj kartou je možné platiť?
26. aug 2022
S kartou platíme
26. aug 2022
S polskymi nie,ale neviem ako daleko mate Hu Nyiregyhaza,boli sme tam pred 2.tyzdnami na celorocnom kupku (je tam aj krasna zoo) a odporucam fakt super,aj tobogany su vo vnutri a tak.. a ceny neporovnatelne so Sk😅