Ahojte dievčatá potrebujem poradiť, pre 4,5 ročného lego duplo alebo classic? Máme duplo, na Vianoce si želá nové a neviem či už kúpiť radšej to classic alebo ešte nie 🤔
je to diskutabilné-moj 6 ročný sa hrá aj s classic,ale aj s duplom a najnovšie moja 9 ročná znovuobjavila krásu lega dupla.Podľa mna tvoj má ešte čas na classic,ja by som kupila ešte duplo.
Na classic ma este cas,moj ide mat 6 a druhy 7 a stale skladaju duplo,maju uz aj city ale vzdy sa vracaju k duplo,ten mladsi navyse dlho city neskladal,nechcel ho,ze je male,zacal cca cez leto....ale mozes kupit aj,aj,pripadne to juniors je myslim,je to take jednoduchsie pre mensie deti...
Môj v tom veku mal radšej dupplo, skladá sa rýchlejšie a stavby sú väčšie 😂
Ja by som kúpila ešte Duplo, a hlavne ak si to želá ako darček, lega nie je nikdy dost 🙂
Moja má 6,5r. mame kopu lega aj Duplo aj friends, hraje sa aj aj ale stále o troška radšej ešte s tým duplom.
No tak to som prekvapena z odpovedi, lebo moj syn od 3,5 roka sklada uz to klasicke Lego. Creator, City.. teraz ma 5,5 a najradsej uz ma Lego Technic. S duplom sa hra sporadicky ked sa hra s rocnym bratom alebo ked sme u nasich na navsteve
Ďakujem tak este kúpime duplo 🙂
Podľa mňa tým nič nepokazís, malý sa poteší ďalšiemu legu do zbierky a klasického Lega sa ešte nakupujes v nasledujúcich rokoch až až 😅
u nas tiez uz od 3-4r fici classic. su aj jednoduchsie supravy od 4r.
akurat je u nas kamaratkina dcéra má 7 rokov a hraju sa s duplom 🙂

Urcite classic - friends, frozen a pod