Ahojte,prosím Vás blížia sa synove prijímačky a neviem,že či chodia aj rodičia s deťmi alebo mňa tam netreba?
Na strednú školu? Kľudne nech ide sám, ja som ho odviezla ku škole. Dnu aj tak rodičia nesmú.
Ďakujem 🙂
Ja tam dceru zaveziem a asi aj prídem potom pre ňu.
Minulý rok som ho doviezla, počkala som ho na nákupoch, kávičke a zobrala domov.
Asi by som,ako baby píšu doviezla a potom prišla pre neho.
Baby, deti ste len vysadili a ten zápis tam už mohli absolvovať samé?
Na prijímačky šiel sam.... Potom na zápis šiel s nim muž, tam už treba zákonného zástupcu
Minulý rok bol zápis riadený poštou - kvôli corona opatreniam. Dostali sme list a na ten sme odpovedali.
@sendy1977 áno, zmenilo sa to.Vsetko sa robí cez edupage, ale môžeš aj poštou posielať prihlášky len nám hovorila výchovná, že takto je to jednoduchšie pre všetky strany.Nemusis niekde pozerať zoznamy a pod príde Ti výsledok a info na edu
@lahela nám na niektoré školy prišiel kód do Edu, chápem, že nechceš vymeskat hneď z práce, ale bolo by fajn, keby nešiel sám.Nam hovorila, že niektoré školy majú dve budovy, že nechcú, aby tam deti pobehovali zmätene a hľadali mali zbytočný stres, že uvíta, keď každý príde skôr a rodič ho nasmeruje.Aj, ked áno mali by byť už samostatne s pod...ja som tiež pred rokmi išla busom a ani nevedela kde je škola🙂
ja idem so synom ráno, keby niečo bolo treba podpisovať, poobede už príde sám
Ja nejdem, dcéra pôjde sama, prihlášku sme podávali cez edupage, všetko bolo v poriadku a škole je v našom meste.
My sme boli s dcérou, išla 80 km od bydliska. Väčšina detí bola s rodičmi. Škola rodičom počas skúšok pripravila program, predstavovali odbory, mali sme prehliadku celej školy a internátu...
ako doprovod niektorí chodia, ale dnu Ťa nepustia