icon

Ahojte, prosím vás je tu niekto co mal covid a mal len tráviace ťažkosti /hnačky?

avatar
3. dec 2020
avatar

Moja kolegyňa mala 8 dní hnačky...

3. dec 2020
avatar

moja krstna mala hnacky a horucky..

3. dec 2020
avatar

Muz ale zvracal

3. dec 2020
avatar

kolegyna, hmacky, aktualne je v karantene

3. dec 2020
avatar

Ach jaj ďakujem za odpovede

3. dec 2020
avatar

Môj syn mal len hnačky a vysoké teploty. Hnačky mu trvali dva týždne. Teploty týždeň.

3. dec 2020
avatar

Aj ja som mala len problemy so zaludkom..a unavu..az asi po 5 dnoch som cuch a chut stratila

3. dec 2020
avatar

Susedia mojich rodičov mali hnačky a vracali. Teploty tuším mali tiež, ale to si nie som 100% istá

3. dec 2020