Ahojte, prosím vás je tu niekto co mal covid a mal len tráviace ťažkosti /hnačky?
Moja kolegyňa mala 8 dní hnačky...
3. dec 2020
moja krstna mala hnacky a horucky..
3. dec 2020
Muz ale zvracal
3. dec 2020
kolegyna, hmacky, aktualne je v karantene
3. dec 2020
mgalabova
autorAch jaj ďakujem za odpovede
3. dec 2020
Môj syn mal len hnačky a vysoké teploty. Hnačky mu trvali dva týždne. Teploty týždeň.
3. dec 2020
Aj ja som mala len problemy so zaludkom..a unavu..az asi po 5 dnoch som cuch a chut stratila
3. dec 2020
Susedia mojich rodičov mali hnačky a vracali. Teploty tuším mali tiež, ale to si nie som 100% istá
3. dec 2020
📌