Ak niekomu treba kod z imunoglukanu mam 😊
Nabudúce ja poprosím. Vopred ďakujem 😉
14. nov 2022
@lubomira11 ja mam EBB-LRY
27. dec 2022
@beap ďakujem veľmi pekne 🙂
27. dec 2022
@lubomira11 este mam KLV-DX2 a DQ6-6BB.
3. jan 2023
@beap ďakujem
3. jan 2023
Môžem poprosiť? Ďakujem 🙂