icon

Ak niekomu treba kod z imunoglukanu mam 😊

avatar

Môžem poprosiť? Ďakujem 🙂

12. nov 2022
avatar

@nancy666 píšem správu

12. nov 2022
avatar

Nabudúce ja poprosím. Vopred ďakujem 😉

14. nov 2022
avatar

@lubomira11 ja mam EBB-LRY

27. dec 2022
avatar

@beap ďakujem veľmi pekne 🙂

27. dec 2022
avatar

@lubomira11 este mam KLV-DX2 a DQ6-6BB.

3. jan 2023
avatar

@beap ďakujem

3. jan 2023