Kočky kedy chodia vaše deti spať? Myslím 8-11rokov a cez týždeň keď idú do školy.... Chalanom sa zdá skoro keď majú ísť 20:30 len potom sú ráno ako múmie keď idú neskôr 😏
Chodí celý týždeň vždy okolo 21.00-21.30 a ráno vstáva o 8.
Nas chodi o pol 8, v sekunde je tvrdy....... rano vstava medzi 5 a 6
Do 7 sa v pohode vymota, bo on je šuchtoš 😂🙈
Ma 9 o mesiac
Moj ma 12 a chodi medzi 21-22.rano vstane v pohode aj bez budika o 7.ci je vikend,ci cez tyzden☺
cez zimu aj o ôsmej a cez leto o 21:00....
moja má 7 rokov o 20 hod, vstáva 5,50
Do 20:30 je vždy tuhý. 8 rokov
Moj 5 rocny o 8smej a hore je 5:50 cez den nespi
Takže som neni zla a prísna ako tvrdia hej? 😀
tak moj chodi aj o 23tej ( za chvilku 11r) cez vikend aj neskor.
Bez problémov rano vstava o 7:45
6 a 9r medzi 8 pol 9 a do 21:00 spia
8 rocny o 20.30h.
V piatok a v sobotu kedy chce, vtedy ide..
Moj ma 8,5r., chodi spat najneskor o 20,30h..keby ide neskor rano sa nemoze prebrat..., nikedy sa vyberie skor do postele sam od seba.....vstava o 7h.
skoro 10 rocny medzi 20.30-21 hod., 6-rocny neskor, ten vzdy vymysla... vstavaju o pol 7 az 7 mej...
10 ročný okolo 21.30, snažím sa ho nahnať okolo 21.00 ale aj keď podá neviem aký športový výkon a mohol by byt dostatočne unavený tak nezaspi, vstáva medzi 7 a 7.30, našťastie školu ma za rohom
Moja ma 12 rokov a chodi medzi 21.00 a 21.30 hod. Rano vstava bez budika.
moja 7rocna chodi spat okolo 20:00 vstavame o 5:50 cez vikend chodi spat rovnako vstava okolo pol siedmej
Tiež dávam deti okolo 21:00 najneskôr 21:30 (13r. A 7r) budíček máme 6:30
@mgalabova vôbec nie...aj naši tak musia vypínať a ráno bez problémov vstanú
@gabika99 presne ako naše deti 😁
Aj moji tak ako tvoji
o 21.00hodin syn ma 12r a dcerka 4.
Moja 10 rocna chodi cez tyzden spavat o 21:00 a vstava o 6:20. 🙂
11 rocna o 21:00 bez debaty.v piatok moze ist neskor ale o 22hej sa uz zvacsa ozve ze chce ist spat
Môj bude mať za mesiac 7 rokov a cez školu o 20.00 už je v posteli a spi
Skoro 6r medzi pol 9 a 9 a vstáva o 6
Moc vám ďakujem 😊 keď budú mať opäť pripomienky dám im to prečítať 😁😘
11r o 10tej. Niekedy aj neskor, ale skolu ma blizko, vstava o 7:30
medzi 21,30-22 ,10 a 15r.,vstávajú v pohode o 7,00