Kočky poraďte mi nejakú dobrú riasenku, ktorú keď si ráno nanesiem nebudem ju večer mať pod očami 🙏
Daj si vodeodolnu a máš kľud onú už ani nepoužívam... Včetne linky,ceruzky a ešte aj fixator na makeup komplet
Ja pouzivam Pupa-Wamp extrem a som maximalne spokojna... vydrzi cely den a vobec neopadava...od Pupy je viac riaseniek podla typy mihalnic a a ako ich chces zvyraznit
Vodeodolna... 🙂
Tiez odporúčam YR sexi pulp
Za mňa táto. Úplná topka, ráno po 12 hod. nočnej ani zrnko, ani machuľa pod očami
@8291 presne, tieto sú topky .Používam niekoľko rokov.
@janinka007 ja som toľko peňazí dala za riasenky, drahé lacné a vždy som ju mala otlačenu pod očami, machule pod očami, namrvené pod očami, po nočných službách ani nehovorim. A zrovna tu na MK mi baby poradili tieto Oriflame riasenky, mám už vyskúšané tri druhy a všetky sú perfektné veľmi milo som prekvapená a vždy kúpim v akcii, teraz sú tuším po 3,50€
Ďakujem vám 😘
presne, aj sa mám vždy zásobu doma 😉
@8291

Ja mam yves rocher - sexy pulp, nezmolkuje sa a vydrzi cely den