Ženy ktoré máte skúsenosti.. Chcem drobcovi na rôčik objednať odrazadlo puky... Ale neviem sa rozhodnúť či pukylino alebo wutsch... Ma 80cm. Bola by som rada keby sa ešte teraz v lete na ňom vozil, bolo by už dobre aj wutsch?
Moja ma zajtra 16mesiacov a nedavno som jej kupila wutsch. ja som ho kupovala odtialto z kona a cakala som ze bude vyssie.
My mame wutsch uz pol roka a mala ma az teraz 82 cm a naucila sa hned. Segra mala pukylino a maly z nehotoho strasne rychlo vyrastol tak sme brali to väčšie.
my mame wutsch a maly ma 1r8m a cca 88-90cm, tiez som rozmyslala ktore ale zdalo sa mi pukilino malinke a chcela som aby mu vydrzalo dlhsie 🙂 ale aj tak sa mi zda akoby mu bolo male :D
@nikabacova parádny je 😍 a prosím ta odkedy ho mate? Od toho roka?
Bože ja som taka netozhodna 😖
My sme nášmu na rok objednávali wutsch. To pukylino sa mi zdálo malé a rýchlo by z toho vyrástol.
@mgalabova nie kupili sme mu ho ked mal 1r a 3m, ale on je taky bojko zo zaciatku ho len obchadzal asi po 2 tyzdnoch si na neho sadol a tak opatrne sa odrazal :D ale tiez som rozmyslala ktore kupit ale chcela som aby ho nemal len na par mesiacov
my sme kupili obycajne odrazadlo za 8e v draciku a super sa na nom naucila jazdit. Ja osobne nie som ochotna dat tolko penazi za odrazadlo. Kolko na tom realne bude jazdit. Rok? Potom kupis, kolobezku, bicykel a drahe odrazadlo bude stat v kutem Ano mozes ho aj predat. To len moj nazor na tieto predrazene zariadenia 😉 Je to na tebe.
Mne sa pukulino zdá maličké. Malá mala wutz od 1,5 roka už si nepamätám koľko cm merala, ale nenaučila sa na ňom, tie zadné kolieska sú veľmi blízko seba a keď sa odrážala, tak vždy o ne zabavila nôžkami a to ju zabrzdilo, proste nešlo jej to na ňom a preto ju to ani nebavilo, na klasickej maličkej plastovej motorke alebo autíčku nemala problém ale toto wutz jej vyslovene nevyhovovalo, le drobčila na ňom, čiže ja osobne som bola z neho sklamaná a keď sim sa na ihrisku aj rozprávala s inými maminami, ktoré wutz mali, tak niektoré tiež hovorili, že detičky na tom nevedeli.
@ivlo ja som sa v tomto wutz veľmi sklamala, malá na ňom vobec nevedela, ako som už vyššie písala tie zadné kolesá su veľmi blízko a zakopavala o ne. Naozaj sa nám osvedčila stará plastová rozhrkaná motorka, ktorú jej posunuli susedový chlapci. Tú fakt zbožnovala. Wutz bol nevyužitý. Keď mala tri roky sa na ňom trošku povozila, lebo nôžky mala dlhšie a vedela i h dať natoľko od seba, že nekopala do koliesok dovtedy jej to vôbec nešlo



Pukylino, malý ma 82 cm...