icon

Dnes rýchlovka obed😊nové zemiaky pečené so slaninkou a cibuľkou a zaliate smotanou a bryndzou👌

avatar

Beriem si inšpiráciu na zajtra, vďaka

2. júl 2021
avatar

mňam, také môžem, len taká malá otázka, dala si piecť všetko spolu na začiatku, alebo si smotanu s bryndzou dávala ku koncu?

2. júl 2021
avatar
mia2408
autor

@enka81 až ku koncu😊

2. júl 2021
avatar

@mia2408 ďakujem

2. júl 2021
avatar

Mnaaam 😊 Vrstvili ste ako pri prekladanych zemiakoch, ci?

2. júl 2021
avatar
mia2408
autor

@kinderko93 nie všetko som zmiešala spolu dala na pekač a keď bolo upečene poliala som so smotanou a bryndzou

2. júl 2021
avatar

@mia2408 Dakujem, urcite vyskusam 🙂 Este sa chcem spytat, slaninku ste asi nedala opiect?

2. júl 2021
avatar
mia2408
autor

@kinderko93 ano popražila som si ju s cibuľkou

2. júl 2021
avatar

@mia2408 Dakujem 😊😉

2. júl 2021