mňam, také môžem, len taká malá otázka, dala si piecť všetko spolu na začiatku, alebo si smotanu s bryndzou dávala ku koncu?
2. júl 2021
Mnaaam 😊 Vrstvili ste ako pri prekladanych zemiakoch, ci?
2. júl 2021
mia2408
autor@kinderko93 nie všetko som zmiešala spolu dala na pekač a keď bolo upečene poliala som so smotanou a bryndzou
2. júl 2021
@mia2408 Dakujem, urcite vyskusam 🙂 Este sa chcem spytat, slaninku ste asi nedala opiect?
2. júl 2021
mia2408
autor@kinderko93 ano popražila som si ju s cibuľkou
2. júl 2021
@mia2408 Dakujem 😊😉
2. júl 2021


Beriem si inšpiráciu na zajtra, vďaka